UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Рекламне фото. Предметне фото: візитки, розсадкові картки, календарі, упаковка, буклети


Рекламне фото. Предметне фото: візитки, розсадкові картки, календарі, упаковка, буклети

Фото для реклами компанії "Бест Друк" (Львів)

фото для реклами львів

Фото для реклами: візитки та інші подібні предмети. Для зйомки дрібних предметів з різною поверхнею потрібні навики не тільки фотографа, але і дизайнера. Саме ці якості дозволяють показати папір, з якого зроблені візитки, з вигідного боку. Ця зйомка проводилась для компанії "Бест-друк", для рекламних каталогів та наповнення сайту. Тому замовники окреслили вимоги: щоб було видно структуру паперу, добре показано блискучі поверхні, тиснення, текстуру та відтінки кольорів. Для створення таких фотографій використовується дуже багато різної фототехніки і пристосувань. Фотографії проходять ретельну пост-обробку в фоторедакторах для точної передачі кольору та інших аспекітв зображення.

Предметна фотозйомка поліграфічної продукції та інших подібних предметів в м Львів та регіонах.
Додатково можемо сформувати папку зі зменшеними фотографіями, до яких застосовуємо додаткову корекцію: обмеження "ваги" фотографій, збільшення тональної різкості, накладання логотипу. Все це робимо для того, щоб отримані фотографії з Вашої фото зйомки було легко завантажити на Ваш сайт і щоб вони без проблем відкривалися на комп"ютерах Ваших потенційних клієнтів.

Ціни на такі послуги на пряму залежать від кількості предметів і виду зйомки, а також від термінів виконання роботи. За бажанням замовника ми можемо провести предметну фотозйомку на території замовника або взяти продукцію до себе і після зйомки доставити назад. В м Львів є можливість дозйомки. 
Зв'язатися з нами можна на сторінці контакти.

 

Предметна фотозйомка. Ціни.