Menu 3 not found!Menu 4 not found! Коли найкраще фотографуватися. Пози для фотосесії. - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Коли найкраще фотографуватися. Пози для фотосесії.


Коли найкраще фотографуватися. Пози для фотосесії.

Зазвичай не люблять і бояться фотографуватися ті, хто має за плечима досвід невдалої фотосесії. Це не правильно. Зніматися потрібно частіше і більше. Це ж просто фото! Подумаєш, не сподобається! Порвете, спалите, зітрете. Аналізуючи різні фотографії, ви неодмінно знайдете найвдаліші пози, цікаві варіанти виразу обличчя і зможете ними користуватися в майбутньому. Чим більше ви фотографуєтесь, тим краще впізнаєте себе, свої переваги і недоліки, свої можливості, свої вдалі і невдалі ракурси. 

Почувши слова «Увага! Зараз вилетить пташка! Чіііз, сир!» та іншу маячню, багатьох немов підміняють: вони завмирають в безглуздій позі, з невластивим їм виразом обличчя і фальшивою посмішкою. Чекати чудес від такого фото не доводиться. А потрібно лише залишатися самими собою. Гарною й цікавою може виявитися не тільки усмішка, а й смуток, і задума, і навіть безтурботний погляд. Але лише в тому випадку, якщо ці емоції не награні, а йдуть зсередини. Природність не виключає грайливості. Пограйте перед камерою, адже ви можете бути такою різною! Грайте з елементами одягу, аксесуарами, з волоссям, соромливо прикривайтесь руками, імітуйте ходьбу по тонкій рейці, грайте в хованки, уявіть себе в образі якоїсь тварини ... розкрийтеся і дайте волю емоціям! Хороший фотограф обов'язково зловить то, що треба. Не забувайте, що фотографія цікава лише тоді, коли в ній є емоція, дія і сюжет.

коли отографуватися пози фотосесія

Велику увагу також слід приділити вибору місця а часу для фотосесії. Коли фотограуватися? Бажано до обіду або після обіду. Обідні години, коли сонце пече просто над головою, погано підходять для фотосесії. На обличчі з'являються різкі тіні, під очима - мішки, на шиї - велика тінь від підборіддя. Навіть якщо поставити модель в тінь, за спиною обов'язково буде одна-дві яскраві плями залитого сонцем подвір'я (лісу/міста/поля), які на фото будуть виглядати як технічний брак. Найкращі години для фото - після 16 і до вечора. Тоді світло м'якше, тіні менш різкі, а, маючи бажання, можна дочекатися ефектного заходу сонця. 

коли отографуватися пози фотосесія

Коли фотографуватися взимку? Тут поради ті самі, лише з поправкою на те, що взимку швидше темніє, тому варто це врахувати, як і погодні умови, щоб не мати на фотографіях сині носи, червоні щоки та задубілі пальці. Це аж ніяк не сприяє щасливому виразу обличчя :)

коли отографуватися пози фотосесія

Вдалі пози для фото

Найбільша виграшна поза, яка прекрасно працює практично для всіх, - півоберта. Це просто знахідка для власниць круглих або великих осіб з пухкими щічками. На групових знімках дамам в тілі краще влаштовуватися не в центрі, а збоку, так вони будуть виглядати стрункіше. Контролюйте свої руки. Найкраще злегка зігнути їх в ліктях, взяти що-небудь в руки або спертися про який-небудь предмет.

"Приміряти" на себе різні пози допоможе й наша підбірка:

коли отографуватися пози фотосесія

коли отографуватися пози фотосесія

коли отографуватися пози фотосесія

коли отографуватися пози фотосесія